3 Beds
2,154 sqft
$325,000
1872 Bremerton Road Lyndhurst OH, 44124
Price per sqft
$150.88
Built in
1956
Property size
2,154 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
5202139
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.33 Acres
Other property details
Taxes
$6,518
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of LPT Realty
©2026 MLS Now. All rights reserved.
Powered byLuxury Presence